Pomaturitní intenzivní kurz němčiny ke zkoušce Goethe-Zertifikat B2 /N2001

20h | pondělí-pátek - 8.30-11.50

Probíhá v období 2. 9. 2019 - 30. 6. 2020 | Vstupní úroveň: A1, A2 | Výstupní úroveň: B1, B2


Přihláška

Cena kurzu: 26 990 Kč

Zlevněná cena: 25 990 Kč (platí při platbě do 23. 8. 2019)

Intenzivní pomaturitní studium probíhá v rozsahu 20 hodin týdně. Výuka je doplňována konverzačními hodinami a tréninkem na zkoušku Goethe-Zertifikat B2. Vše je doplňováno autentickými texty a aktuální slovní zásobou tak, aby posluchači nejen složili zvolenou zkoušku, ale také aby se uplatnili se svými znalostmi na trhu práce, neboť kurz mohou navštěvovat i "nematuranti" či starší maturanti.

Lektoři tohoto kurzu

 • Lenka Bukovská

  Lenka Bukovská

  Lenka vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor němčina a dějepis. Během studií absolvovala půlroční pobyt na Univerzitě v Regensburgu a praktikum v čarodějnickém muzeu na hradě Penzlin.
 • Silvie Ježková

  Silvie Ježková

  Silvie se němčině intenzivně věnuje od roku 1997. Během studia na MZLU absolvovala různé studijní pobyty v Německu a Rakousku. Již při studiu na VŠ se začala věnovat individuální i skupinové výuce německého jazyka, ve které pokračuje dodnes.
 • Dagmar Maršíková

  Dagmar Maršíková

  Dagmar vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity, obor čeština a němčina. Učila na gymnáziu i vyšší odborné škole. Byla certifikovanou examinátorkou u zkoušek DSD.
 • Michaela Nováková

  Michaela Nováková

  Michaela vystudovala učitelství německého jazyka na Masarykově univerzitě a strávila příjemný čas v rakouském Grazu, kde vyučovala na místní základní škole. Již během studia se začala věnovat individuální a skupinové výuce německého jazyka.


 • Jan Trna

  Jan Trna

  Honza vystudoval učitelství a překladatelství němčiny na Masarykově univerzitě. Svůj zájem o německojazyčnou literaturu a vysedávání u vody měl možnost utužit u Mohanu ve Würzburku, u Dunaje v Řeznu a Vídni i na pobřeží Baltu v Greifswaldu během badatelských pobytů v rámci svého doktorského studia.

Zeptejte se nás

Potřebujete ke kurzu více informací nebo si nejste jistí, zda je pro vás kurz vhodný? Napište nám zprávu a my vám co nejdříve na dotazy odpovíme.