Informace o webu

Web Státní jazykové školy Brno slouží jako praktický nástroj pro učitele i studenty školy. Prezentace nabízí přehledný seznam nabízených kurzů i zkoušek a potřebných učebních materiálů na e-shopu. Do kurzů i na zkoušky je možné se přihlásit přes jednoduchý formulář. Na stránkách najdete i přehled lektorů, kteří vedou jazykové kurzy.

Realizátor projektu

Realizaci webu zaštítila webdesignová firma Liquid Design. Postarala se o zpřehlednění informací o kurzech a zkouškách a zároveň vytvořila možnost prakticky vyfiltrovat požadovaný kurz. Redesignem webu firma zajistila značné urychlení načítání stránek a všeobecné zlepšení orientace na webu.

Více informací o projetu Státní jazykové školy v Brně najdete na webu společnosti Liquid Design

O společnosti Liquid Design:

Společnost Liquid Design se věnuje webdesignu v Brně už od roku 2008. Pomáhá firmám při návrhu a tvorbě webů, informačních systémů, webových aplikací i e-shopů. Cílem firmy je vytvářet strategické a funkční weby na míru potřebám klientů. I přesto, že firma působí v Brně, vytváří weby pro klienty z celého Česka.

 

Kontakt na technickou podporu

V případě potřeby kontaktujte technickou podporu realizátora projektu – společnost Liquid Design na e-mailu: servis@lqd.cz.

Technické řešení

Web je postavený na vlastním redakčním systému společnosti Liquid Design. Ten zabezpečuje pohodlnou administraci a bezproblémový chod webu. Díky vlastnímu redakčnímu systému je web dobře rozšířitelný a bezpečný.