Jednoletý intenzivní kurz angličtiny nebo němčiny pro letošní absolventy základních škol!

Končíš letos 9. třídu a nevyšly ti přijímačky na střední školu? Nedostal/a ses tam, kam jsi chtěl/a? Nechceš ztratit rok návštěvou střední školy, která na tebe zbyla a kterou vlastně studovat nechceš?

Pak pro tebe máme nabídku:

Intenzivní  jednoletý kurz angličtiny nebo němčiny na naší jazykové škole. Není určen pro začátečníky, ale pro každého, kdo se na základní škole již učil anglicky nebo německy.

Kdy: od poloviny září 2023 do poloviny května 2024

Kolik hodin a jak často: od pondělí do čtvrtka, každý den 3 vyučovací hodiny (po 45 minutách), tedy 12 vyučovacích hodin týdně

Čas výuky: 13 – 15:30 hod. Pokud to provozní podmínky školy umožní, může být výuka přesunuta i do dopoledních hodin.

Cena: 22.900 Kč (nezahrnuje učebnice).

Za jediný rok se výrazně zlepšíš v jazyce a na závěr (na konci května)  můžeš složit jazykovou zkoušku.  Pokud nezameškáš více než 25 % hodin, zkoušku Osvědčení o základní znalosti (úroveň B1) budeš mít zdarma, na státní jazykovou zkoušku základní z angličtiny (úroveň B2) dostaneš 50 % slevu. 

Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí alespoň 10 zájemců. Max. počet studentů v kurzu – 14.

Komu nebude 12 hodin výuky týdně stačit, může v pátek navštěvovat 3-hodinový kurz dalšího cizího jazyka za výhodných cenových podmínek.

Pozor: studium na jazykové škole je zájmovým, nikoli středoškolským studiem – studenti tudíž nemají státem hrazené zdravotní pojištění.

Máte-li další dotazy, napište na mail reditel@sjs-brno.cz.

Na tuto adresu také zašlete přihlášku do kurzu – napište nám své jméno a příjmení, datum narození, který jazyk chcete studovat, mailovou adresu a telefon na jednoho z rodičů. Uveďte také, zda a o jaký druhý jazyk máte zájem (výuka v pátek). Přihlášky přijímáme do konce srpna.